برد بریک اوت چیست ؟ آشنایی کامل با برد بریک اوت پاور سرور

اتصال پاور سرور به دستگاه‌های رباتیک، میکروکنترلرها یا انواع کارت گرافیک میسر نیست. به همین جهت باید از برد بریک اوت پاور استفاده کنید تا بتوانید دستگاه پاور خود را به کارت گرافیک، رایزر یا سایر دستگاه‌های مربوطه متصل کنید. اگر می‌خواهید اطلاعات جامعی درباره این برد ها کسب کنید، این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنم.

 

بریک اوت چیست؟

 

اصطلاح بریک اوت breakout یعنی چه؟

از اصطلاح بریک اوت در بسیاری از موارد و رشته‌های دیگر نیز استفاده می‌شود. در مدیریت مالی بریک اوت به زمانی گفته می‌شود که قیمت خط مقاومت یا حمایتی الگوی خود را بشکند. این عبارت در علوم کامپیوتر نیز به همین معنی است.
در واقع برد بریک اوت پاور با تقسیم بندی و توزیع مناسب ولتاژ می‌تواند برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار بگرید.

برد بریک اوت پاور چیست؟

برای روشن کردن و استفاده از قطعاتی مانند کارت گرافیک نیاز به ولتاژ 12 ولت داریم. اما پاورها این ولتاژ را به ما ارائه نمی‌دهند. به همین جهت با استفاده از بردهای بریک اوت که به برد توزیع نیز شناخته می‌شوند، چنین ولتاژی برای استفاده و اتصال به کارت گرافیک و سایر دستگاه‌ها فراهم خواهد شد.
در واقع با استفاده از چنین بردهایی پاورها قادر خواهند بود که 12 خروجی 12 ولتی به کاربران ارائه دهند تا برق مورد نیاز انواع قطعات تامین شود.
بنابراین می‌توان بردهای بریک اوت پاور را ابزاری برای دریافت ولتاژ و تبدیل آن به چندین ولتاژ خروجی ثابت در نظر گرفت. بر روی این بردها نشانگرهای الکتریکی تعبیه می‌شود تا ولتاژ خروجی هر بخش مشخص شود.
جالب است بدانید که این قطعات تا حدود زیادی سیم کشی‌های اضافی را از بین برده و از بروز مشکلات سخت افزاری و الکترونیکی تا حدود زیادی جلوگیری می‌کنند.
همچنین با استفاده از دکمه‌های تعبیه شده در برد بریک اوت پاور امکان خاموش یا روشن کردن دستگاه پاور برای شما وجود خواهد داشت.

 

برای خرید برد بریک اوت پاور سرور میتوانید از فروشگاه همین سایت اقدام کنید و یا برای مشاوره و خرید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-91301874 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *