سلام به شما دوستان گرامی که برای ما افتخاری است حضورتان در بین همراهان آوین سرور اجازه بدهید تا کمی در مورد مجموعه برای شما شرح دهیم تا با مجموعه آوین سرور و هدف ما آشنا شوید، اما پیش تر بدانید که ما از داشتن نظرات سازنده شما عزیزان خرسند خواهیم شد. مجموعه آوین سرور یکی از مجموعه های نو ظهور است که از سال 1396 تا به امروز به صورت تخصصی در زمینه تامین و نگهداری سرورهای اچ پی فعالیت دارد. هدف ما در این مجموعه ارتقای سطح خدمات در حوزه سرور ها می باشد که جز با همراهی و کمک شما عزیزان نمی توانیم به این مهم دست یابیم. درباره ما اگر بخواهید بیشتر بدانید، بسیاری از مشتریان با توجه به خدمات حرفه ای که در اختیار آن ها قرار می گیرد، به رزومه ای قوی برای ما تبدیل شده اند که در صورت رضایتشان نام آن ها در اختیار شما قرار خواهند گرفت. دقیقا همین امر نیز باعث شده ما همیشه در جهت بهبود خدمات قدم برداریم.

درباره اوین سرور

شما در سایت آوین سرور به سادگی و با یک کلیک می توانید به خدمات و محصولات مد نظر دسترسی پیدا کنید، بدین صورت که می توانید نام محصول یا خدمات مورد نظر را در پنل جستجو، سرچ کنید.
به علاوه شما می توانید با کلیک بر روی منو های بالای صفحه به سادگی به خدمات و محصولاتی اعم از تامین و نگهداری سرور یا محصولاتی نظیر باتری، پاور، سی پی یو و رم سرور یا انواع رید کنترلر و… نیز دسترسی ساده داشته باشید.
همچنین در صورت بروز هرگونه سوال فنی برای استفاده از خدمات و محصولات مجموعه آوین سرور، پشتیبانان در خدمت شما عزیزان هستند تا بتوانید با خیالی آسوده مسیر حرفه ای خود را طی کنید.