راهنمای جامع خرید مینی کیس عمده

راهنمای جامع خرید مینی کیس

چندسالی است با ورود مینی کیس‌ها به بازار این دستگاه‌ها به محبوبیت زیادی دست یافته‌اند. در این نوشتار به بررسی نکات مهم جهت خرید عمده مینی کیس می پردازیم.

خرید عمده مینی کیس به دلیل مزایای بسیار زیاد این دستگاه‌ها صورت گرفته که در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌های این کیس‌ها می‌پردازیم.

مینی کیس‌ها ابعاد کوچکتری نسبت به کیس‌های معمولی دارند. این موضوع یکی از اصلی ترین نقاط قوت این کامپیوترها است. به دلیل طراحی خاصِ این کامپیوترها می‌توان آنها را هم به صورت عمودی کنار مانیتور و هم به صورت افقی در زیر مانیتور قرار داد. این موضوع در مراکز اداری و صنعتی که با محدودیت فضا روبرو هستند اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از نقاط قوت مینی کیس‌ها مصرف پایین برقِ آنها است. ممکن است این موضوع در هنگام خرید یک مینی کیس چندان مهم نباشد. اما در هنگام خرید عمده مینی کیس باید توجه داشت پایین بودن مصرف انرژی در تعداد زیادی دستگاه هزینه‌های مجموعه را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

خرید مینی کیس باعث می‌شود فرایند خرید و نصب دستگاه‌ها تسریع گردد. این موضوع محاسن دیگری نیز به همراه دارد. در هنگام خرید کیس‌های رومیزیِ معمولی می‌بایست بسته به نیاز، قطعات مختلف شامل سی‌پی‌یو، کارت گرافیک، رم، هارد دیسک و سایر اجزا را انتخاب کرد. در این شرایط ممکن است قطعات هماهنگی مناسبی با یکدیگر نداشته باشند. اما در هنگام خرید مینی کیس به دلیل کامل بودن سیستم می‌توان گزینه مورد نظر را به راحتی انتخاب کرده و دستگاه کارایی بالاتری نسبت به یک کیس معمولی داشته باشد. مینی کیس‌های عرضه شده توسط کمپانی‌های شاخص مثل اچ پی و دل پیش از ورود به بازار تست‌های سنگینی را پشت سر گذاشته تا از نظر هماهنگی سخت افزار بهترین خروجی را داشته باشند. به همین دلیل خرید این کیس‌ها از هر لحاظ توجیه دارد.

 

مینی کیس ها تنوع کانفیگ بالایی دارند.

 

نکات مهم هنگام خرید عمده مینی کیس

خرید عمده مینی کیس ملزومات دیگری نیز دارد. با توجه به اینکه کلیه‌‌ مینی کیس‌های عرضه شده در بازار استوک هستند می‌بایست در هنگام خرید از سلامتِ کارکرد قطعات اطمینان حاصل نمود. تمامیِ مینی کیس‌های عرضه شده در مجموعه‌ی آوین سرور پس از پشت سر گذاشتن تست‌های مختلف با یک هفته مهلت تست به مشتری تحویل داده شده تا در صورت بروز مشکل بتوان در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نمود. مجموعه‌ی آوین سرور مفتخر است با ارائه‌ی پایین ترین قیمت مینی کیس تمامی نیازهای مشتریان خود را پوشش دهد. این مجموعه قادر است با پخش عمده مینی کیس اچ پی در کانفیگ‌های مختلف جهت کاربری‌های خانگی، صنعتی، اداری و غیره پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. توصیه‌ی ما به مجموعه‌های صنعتی و اداری این است که پیش از خرید دستگاه نیازهای خود را مشخص کنند. کارشناسان ما با تحلیل و بررسی این نیازها بهترین دستگاه‌های موجود در بازار را جهت رفع نیاز و افزایش بهره وری هر سازمان معرفی خواهند کرد.

 

در هنگام خرید عمده مینی کیس می بایست از سالم و اصلی بودن قطعات بکار رفته در مینی کیس اطمینان یافت. با توجه به اینکه امکان تعویض برخی قطعات اصلی با نمونه‌های رده پایین فراهم است، بسیاری از مینی کیس‌های ظاهرا ارزان موجود در بازار دچار چنین تغییراتی شده اند. ما در مجموعه آوین سرور با ارائه‌ی ضمانت اصل بودن کالا آرامش خاطر مشتری از خرید را به ارمغان آورده ایم.

مینی کیس ها به دلیل ابعاد مناسب برای محیط‌های اداری و صنعتی ایده آل هستند. در این مقاله سعی کردیم بهترین نکات در رابطه با خرید مینی کیس استوک را برای شما دوستان فراهم آوریم. برای جمع آوری اطلاعات بیشتر درباره مینی کیس به مقاله دیگر با با عنوان مینی کیس چیست مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *